Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

4 września (poniedziałek)

godz. 9.00 - Msza święta (kościół św. Jana Chrzciciela w Magnuszewie)

godz. 10.00 - Uroczystości na terenie szkoły (ZSiPO w Magnuszewie)

nowyrokszkolny

Informacja

INFORMACJA
dla rodziców dzieci przyjętych do Samorządowego Przedszkola w Magnuszewie
w roku szkolnym 2017/2018.
Dyrekcja Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Magnuszewie
informuje, że Samorządowe Przedszkole w Magnuszewie rozpoczyna pracę
od 21 sierpnia 2017 roku.

p2017

Podręczniki 2017/2018

Rekrutacja 2017/2018

logozsipoWszystkich chętnych uczniów klas III gimnazjum zapraszamy do klasy pierwszej Liceum Ogólnokształcącego w Magnuszewie, które oferuje w roku szkolnym 2017/2018 klasę z rozszerzonym programem historii, geografii i języka angielskiego.

Zapewniamy:
• bardzo dobre warunki lokalowe,
• wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną,
• wysoką zdawalność matur,
• mało liczna klasa.


Przyjmowanie wniosków już od 8 maja 2017r.
Serdecznie zapraszamy!
Dodatkowe informacje w sekretariacie szkoły:
tel./fax: 48 621-70-34 lub 48 621-70-09

Czytaj więcej...

Przed wakacjami – co warto wiedzieć?

4353194 780x462

Przed wakacjami – co warto wiedzieć?
Bezpieczny wakacyjny wypoczynek dzieci i młodzieży

Rodzicu, o tym musisz pamiętać!
Organizator wypoczynku (kolonii, obozu) musi zgłosić wyjazd do właściwego (ze względu na siedzibę organizatora) kuratorium oświaty. Z uwagi na bezpieczeństwo dzieci w zgłoszeniu ma obowiązek podać m.in. dane dotyczące miejsca wypoczynku i rodzaju zakwaterowania, liczby uczestników, zatrudnionej kadry oraz programu pracy z dziećmi. Musi również zapewnić dostęp do opieki medycznej.
Dzięki temu wizytatorzy mogą kontrolować miejsca wypoczynku dzieci i młodzieży. Podobne kontrole może przeprowadzić straż pożarna i sanepid (zarówno przed rozpoczęciem wypoczynku, jak również w czasie jego trwania).
Czytaj wiecej...  LINK

25-te Mistrzostwa Pierwszej Pomocy

IMG 0034 00118 maja bieżącego roku uczniowie klasy 5 szkoły podstawowej, 2 gimnazjum i 1 liceum wzięli udział w XXV Mistrzostwach Pierwszej Pomocy. Wychowankowie naszej szkoły już od dawna przygotowywali się do zawodów razem z panią Danutą Amerek, szkolną pielęgniarką. Zawody rozpoczęły się krótkim apelem i wylosowaniem numerów startowych. Uczestników czekały 3 stanowiska, na których upozorowane były wypadki, zawodnicy musieli wezwać pomoc, udzielić pierwszej pomocy przedmedycznej, a także zadbać o komfort psychiczny poszkodowanego. Wszystkie czynności były wykonywane pod czujnym okiem sędziów, którzy byli zadowoleni z pracy młodych wolontariuszy. Mówili nawet, że gdyby zdarzyła się taka sytuacja bez problemu daliby sobie z nią radę.

Czytaj więcej...

Matematyczna Pangea

pangeaW marcu w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Konkurs Matematyczny PANGEA. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach – dla uczniów szkoły podstawowej oraz dla gimnazjum. Do etapu szkolnego przystąpiło tylko 6 uczniów ze szkoły podstawowej. Zadania konkursowe stanowiły nie lada wyzwanie dla naszej szkolnej reprezentacji.

Do finału zakwalifikował się uczeń klasy VB - Dominik Pulkowski.
Etap finałowy odbył się 10 kwietnia w Warszawie.
Gratulujemy Dominikowi !!!!!!!!
Życzymy dalszych sukcesów we wszelkich konkursach matematycznych!!!

Czytaj więcej...

Zielona Szkoła we Władysławowie 2017

DSC07911 001Czerwiec jest miesiącem, który nieuchronnie przypomina o zbliżających się wakacjach i zasłużonym wypoczynku, a nauczyciele chcąc umilić i wynagrodzić uczniom wytężony wysiłek, chętnie organizują swym wychowankom letnie wyjazdy pod tytułem „Zielona Szkoła”.
W tym roku szkolnym uczniowie klas I/II PG i I LO z ZSiPO w Magnuszewie wyjechali nad nasze rodzime morze. W dniach od 05.06 do 09.06. pod opieką pań: Agaty Cwyl, Marzeny Krawczyk, Beaty Kutyły i Agnieszki Kuczyńskiej odpoczywali, ale przede wszystkim odkrywali i zgłębiali uroki nadmorskich miast. Mieszkali w jednym z urokliwych pensjonatów we Władysławowie „Willa Fregata”. Pierwszego dnia, tuż po dotarciu na miejsce i rozpakowaniu bagaży wybrali się na spacer na plażę by powitać Bałtyk.

Czytaj więcej...

Losowe zdjęcie z galerii

Logowanie

Copyright © 2012. ZSiPO w Magnuszewie.